rev service

Co robimy

Jako pasjonaci silnika rotacyjnego oraz modeli RX-7 oraz RX-8, dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom pełen zakres usług serwisowych.  Od podstawowych czynności dotyczących eksploatacji, poprzez rewizje i remonty silników,aż po poważniejsze modyfikacje pozwalające, zwiększyć satysfakcję z prowadzenia i użytkowania auta.

Doceniając użytkowników i proponując im nasze wsparcie, chcemy im pomóc wycisnąć z tych nietuzinkowych aut jeszcze więcej.

Doskonale rozumiemy Wasz brak czasu, więc możemy odebrać auto, a następnie dostarczyć je Państwu z powrotem, po dokonanej naprawie.

Pomagamy w zakupie oraz w doborze części.

Oferujemy również korektę wyświetlania błędów OBD (częste błędy P0037, P0410), zmiana zakresu pracy wentylatorów, korekta mapy pracy pompy OMP (wtrysk oleju), przesuwanie odcięcia zapłonu oraz wielu innych parametrów.

W stałej ofercie posiadamy podstawowe materiały eksploatacyjne w konkurencyjnych cenach, dodatkowo oferujemy import części, akcesoriów oraz gadżetów z USA, Kanady, Japonii czy Chin. Współpracujemy z firmami takimi jak Atkins Rotary, Pettit Racing, Racing Beat, Map Performance, CompTurbo, Rotary13b1, TitanMotorsport,Race Roots. W sprawie importu prosimy o kontakt pod adresem karol ( at ) rotaryengines.pl

Nasz zespół

Rynek stawia przed nami coraz to nowe wyzwania i aby im sprostać, jak i potrzebom naszych klientów stawiamy na rozwój. W chwili obecnej dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym nam dokładną diagnostykę waszych aut. Mamy też możliwość pełnej modyfikacji zawartość seryjnego sterownika. W efekcie jesteśmy w stanie podnieść bezpieczeństwo pracy, sprawność a także wytrzymałość silników. Rozszerzamy naszą ofertę o korektę wyświetlania błędów OBD (częste błędy P0037, P0410), zmiana zakresu pracy wentylatorów, korekta mapy pracy pompy OMP (wtrysk oleju), przesuwanie odcięcia zapłonu oraz wielu innych parametrów.